Informació

El nostre centre és un centre públic, el que significa que està sostingut per l'administració i fa que l'educació sigui gratuïta...

Llegiu-ne més...

AMPA

Accediu a tota la informació de la nostra Associació de Pares i Mares d'Alumnes.

Llegiu-ne més...

Imprimeix

ACLARIMENT QÜESTIONARI TUTORIES FASE III

Escrit per Ses Rotes Velles on 07 Juny 2020.

Estimades famílies,

Després d'haver revisat les contestacions dels qüestionaris, que heu realitzat algunes famílies, ens veim amb la necessitat d'aclarir un aspecte important, ja que creim que hi ha hagut un error d'enteniment o bé d'explicació per part nostra.

Les tutories d'orientació o de matèria que se sol·liciten mitjançant els qüestionaris són pels ALUMNES, en cap cas són pels pares. De tal manera que només han d'emplenar la sol·licitud els pares que considerin necessari que el seu fill/a assisteixi a aquestes tutories.

Una vegada rebuda la sol·licitud i en funció de la demanada, s'estudiarà la viabilitat d'aquesta, sempre donant preferència a l'alumnat que hagi patit una situació d'especial dificultat durant el període de suspensió  de les activitats presencials.

Recordau que el qüestionari el teniu a la plataforma Xestib de les families a l'apartat de circulars.

Per a qualsevol dubte o consulta, la podeu remetre al correu de l'escola: Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  indicant a l'Assumpte: TUTORIES D'ORIENTACIÓ O DE MATÈRIA.

Disculpau les molesties

Eq. Directiu