Informació

El nostre centre és un centre públic, el que significa que està sostingut per l'administració i fa que l'educació sigui gratuïta...

Llegiu-ne més...

AMPA

Accediu a tota la informació de la nostra Associació de Pares i Mares d'Alumnes.

Llegiu-ne més...

Imprimeix

BOIB Núm.077-9/maig/2020

Escrit per Ses Rotes Velles on 09 Maig 2020.

Estimades famílies,

Avui s'ha publicat al BOIB núm.077 del 9/ maig/ 2020, el decret llei 7/2020,de 8 de maig, pel qual s'estableixen mesures urgents en l'àmbit de l'educació per fer front als efectes de l'emergència sanitària ocasionada pel COVID-19.

L'esmentat decret, en el Capito II (Articles 3 a 5) té per objecte establir determinades mesures de rang legal en matèria d'adscripció i admissió de l'alumnat per al curs escolar 2020-2021. Clicau damun el BOIB per llegir-lo.

 

Salutacions

Eq. Directiu