Informació

El nostre centre és un centre públic, el que significa que està sostingut per l'administració i fa que l'educació sigui gratuïta...

Llegiu-ne més...

AMPA

Accediu a tota la informació de la nostra Associació de Pares i Mares d'Alumnes.

Llegiu-ne més...

Imprimeix

PROGRAMACIONS 3r TRIMESTRE

Escrit per Ses Rotes Velles on 29 abril 2020.

Estimades famílies,

Seguint instruccions de Conselleria,  en base a l'ordre de la Resolució del conseller d’Educació, Universitat i Recerca de 16 d’abril de 2020 per la qual s’aproven amb caràcter extraordinari les instruccions complementàries, a causa de l’epidèmia del COVID 19, per avaluar l’aprenentatge dels alumnes del segon cicle d’educació infantil i de l’educació primària a les Illes Balears per al curs 2019-2020 i tenguent en compte el punt 4.1 de l'annexe de dita resolució que fa referència a que s’han d’adaptar les programacions docents per al període que resta del curs 2019-20 atenent les dificultats per mantenir la seqüència de continguts per a cada curs derivades de la suspensió de les activitats lectives presencials,  vos compartim les programacions adaptades del tots els cursos per aquest 3r Trimestre:

 

ED. INFANTIL


3 ANYS


4 ANYS5 ANYS

 

ED. PRIMÀRIA


PRIMER


SEGON


TERCER


QUART


CINQUÈ


SISÈ