Informació

El nostre centre és un centre públic, el que significa que està sostingut per l'administració i fa que l'educació sigui gratuïta...

Llegiu-ne més...

AMPA

Accediu a tota la informació de la nostra Associació de Pares i Mares d'Alumnes.

Llegiu-ne més...

Imprimeix

INFORMES AVALUACIÓ 2n TRIMESTRE

Escrit per Ses Rotes Velles on 23 Març 2020.

Estimades famílies,

Els informam que, realitzades totes les sessions d’avaluació dels diferents cursos, tant d’Ed.Infantil com d’Educació Primària, per via telemàtica, el proper divendres 27 de març tendreu a la vostra disposició els INFORMES D’AVALUACIÓ del SEGON TRIMESTRE dels vostres fill/es en el portal XESTIB DE LES FAMÍLIES, en l’apartat de qualificacions-avaluació.

Vos recordam que si hi ha alguna família que encara no disposa de codi d’usuari per poder accedir al portal de les famílies, el podeu sol·licitar, tal i como vos explicam en la següent entrada de la nostra pàgina web:

http://www.ceipsesrotesvelles.com/ca/513-sol-licituds-altes-usuari-families

 

Una salutació cordial

Molts d’ànims

Eq. Directiu