Informació

El nostre centre és un centre públic, el que significa que està sostingut per l'administració i fa que l'educació sigui gratuïta...

Llegiu-ne més...

AMPA

Accediu a tota la informació de la nostra Associació de Pares i Mares d'Alumnes.

Llegiu-ne més...

Imprimeix

ESTUDI AJUNTAMENT DE CALVIÀ AMB UIB

Escrit per Ses Rotes Velles on 05 Març 2020.

Bon dia, 

L'Ajuntament de Calvià, en col·laboració amb la UIB, estan duent a terme un estudi sobre educació afectiva i sexual del municipi per poder així, conèixer millor les necessitats reals de la població quant a aquest tema.

Per aquest motiu ens sol·liciten ajuda per fer arribar a les famílies de l'alumnat, que encara no ha contestat, el qüestionari online, amb l'objectiu de fer un diagnòstic més complet. L'enllaç del qüestionari online és el següent::

 

calviafamiliascast.questionpro.com (versió castellà)

 

calviafamilies.questionpro.com (versió català)

 

Esperam la vostra col·laboració, moltes gràcies.