Informació

El nostre centre és un centre públic, el que significa que està sostingut per l'administració i fa que l'educació sigui gratuïta...

Llegiu-ne més...

AMPA

Accediu a tota la informació de la nostra Associació de Pares i Mares d'Alumnes.

Llegiu-ne més...

Imprimeix

PROGRAMA REUTILIZACIÓ DE LLIBRES

Escrit per Ses Rotes Velles on 04 Juny 2019.

Estimades famílies,

S’ha obert el termini per inscriure’s al programa de reutilització de llibres dirigit als alumnes de segon, tercer, quart i cinquè de primària. S’inclouen els classbook d’anglès pels alumnes que ara fan segon i tercer i els classbook d’anglès i el llibre de matemàtiques pels alumnes que ara cursen quart i cinquè. Per inscriure’s només cal comunicar-ho al tutor o tutora.

El programa et permet utilitzar el llibres, fent un ús adequat, durant un curs escolar de forma gratuïta.

Data límit per la inscripció: 23 de juny.