Informació

El nostre centre és un centre públic, el que significa que està sostingut per l'administració i fa que l'educació sigui gratuïta...

Llegiu-ne més...

AMPA

Accediu a tota la informació de la nostra Associació de Pares i Mares d'Alumnes.

Llegiu-ne més...

Imprimeix

VENTA DE COQUES VIATGE ESTUDIS

Escrit per Ses Rotes Velles on 07 Novembre 2018.

Aquesta setmana i degut a l'organització de la festa de Halloween que es celebrarà el proper divendres 9 de novembre, les mamàs i els papàs dels  i les alumnes de 6è vendran les coques el dijous 8 en lloc de divendres 9.

Moltes gràcies

 

Esta semana y debido a la organización de la fiesta de Halloween, que se celebrará el próximo viernes 9 de noviembre de 18:00 a 21:00, las mamás y los papás de l@s alumn@s de 6º venderan los bizcochos el jueves 8 en lugar del viernes 9.

Muchas gracias.