Informació

El nostre centre és un centre públic, el que significa que està sostingut per l'administració i fa que l'educació sigui gratuïta...

Llegiu-ne més...

AMPA

Accediu a tota la informació de la nostra Associació de Pares i Mares d'Alumnes.

Llegiu-ne més...

Imprimeix

DIA INTERNACIONAL DE LA DONA

Escrit per Ses Rotes Velles on 07 Març 2018.

Estimades famílies,

Amb motiu de la vaga prevista per demà dia 8 de març, vos comunicam que seguint instruccions del Director General de Planificació, Ordenació i Centres l'escola romandrà oberta durant tota la jornada escolar i que tots els alumnes que acudeixin a l'escola seran atesos por tots aquells mestres que no facin vaga o si es donàs el cas que tots en fessin, per aquells mestres assignats com a serveis mínims.

Salutacions Cordials

Equip Directiu