Informació

El nostre centre és un centre públic, el que significa que està sostingut per l'administració i fa que l'educació sigui gratuïta...

Llegiu-ne més...

AMPA

Accediu a tota la informació de la nostra Associació de Pares i Mares d'Alumnes.

Llegiu-ne més...

Imprimeix

CARRERA SOLIDÀRIA DIA DE LA PAU

Escrit per Ses Rotes Velles on 29 Gener 2018.

Demà dimarts 30 de Gener, a la nostra escola celabrarem el dia de la Pau, i ho farem amb una gran Carrera Solidària on hi participaran mestres i alumnes des dels més petits fins els més grans.  Correm pels nins de Sudán que cada dia lluiten per poder sobreviure. Per aquesta causa el centre escolar ha fet una donació a "Save the Children" per part de cada un dels nostres alumnes participants en la carrera. Des de l'escola treballam cada dia per formar persones en valors com la cooperació, la solidaritat i drets de la Infància.